Роман Жахів
Рейтинг
+314.42
Сила
907.56

Роман Жахів

r-zhakhiv

avatar
У ізраїльському Кнесеті існує квота для арабів — 1% — пропорційно до кількості арабів — громадян держави у відсотковому відношенні. Ніхто не піддає сумніву такий розклад — усе справедливо. Нас етнічних українців 78% в Україні, а у ВРУ? Іудейська релігія тотально реґламентує весь уклад життя їхньої держави до дрібниць — ніхто не опротестовує такий стан речей — іудеї мають право жити так, як хочуть на власній землі. Ми українці теж хочемо жити за своїми законами.
avatar
Щодо расизму. Расизм — це іделогія вищості одніє раси над іншими. Ніхто й слова не промовив про неповноцінність Гайтани як пердставниці негроїдної раси. Захист свого не є автоматичним запереченням чужого, як це подають арфуші та іже.
Щодо українства російськомовних — у мові відображені, світоглядні, етичні та естетичні, духовні, культурні тощо домінанти народу; досвід існування в певних географічних і кліматичних умовах… Не користуватися мовою свого народу — це все одно що навмисно відмовитися від одного з органів сприйняття.
Щодо комунізму і Сартра — комунізм — це людиноненависницька ідеологія, котра ділить людей на вартісних (людей фізичної праці)і неповновартісних (людей інтелектуальної праці). Так само, як расизм за расовим походженням, нацизм — за національним… і не в практиці впровадження справа, а в ідеї вищості одних над іншими.
Ми українці не прагнемо, ані вищості над іншими, ані панування над кимсь, а лише жити на своїй землі за своїми духовними, культурними законами. Якщо ж наше прагнення зберегти духовні і культурні надбання наших предків, передати їх нащадкам — бути не безликими европейцями чи громадянами універсуму, а саме українцями зі своїм національним обличчям — сприймається чужинцями, як посягання на їхні права — то це антиукраїнська істерія з їхнього боку. Чи повинні ми таке толєрувати в себе вдома?
avatar
avatar
Якби «пурім» випав на Вас, то не дуже б Ви тішились.
avatar
Для мене російська — неходжений ліс
avatar
дякую, Галино. З Весною!
avatar
Се не стосується мівленневої практики першого міністра )
avatar
Даруйте, Анатолію. Звик, що в німецькій іменники пишуться з великої літери )
avatar
Цьогоріч, Пурім припадає саме на 8 березня.
avatar
А сам, не без задоволення, товче темношкірих )
avatar
avatar
Сотий (ювілейний) пост! :-)
avatar
avatar
avatar
У Чернівцях відкрилася виставка до 55-ї річниці з дня народження Кожелянка
molbuk.ua/chernovtsy_news/43436-u-chernvcyah-vdkrilasya-vistavka-do-55-yi-rchnic-z-dnya-narodzhennya-kozhelyanka.html
avatar
avatar
Захаре, в даному випадку правильно писати «в країні». Оскільки, попереднє слово закінчується голосною. Тут діє «Правило повноголосся» української мови.
avatar
avatar
… і діточок своїх беріть.
avatar
«Москва, все російське називає слов'янським, щоб потім усе слов'янське назвати російським» (Томаш Масарик)*

* То?маш Га?рріг Ма?сарик *7 березня 1850 — †14 вересня 1937) — чеський філософ, політичний і державний діяч, перший Президент Чехословаччини (1918—1935).