"ГРОМАДОЮ ОБУХ СТАЛИТЬ"

Відверто кажучи, чекав ширшого обговорення своєї статті «Свободу здобувають. А не обирають голосуванням». Бо, як на мене, настав час здобуття. Є реальна можливість «заходиться вже будить хиренну волю» — підтримавши підприємців усім українським загалом. У боротьбі ж народжуються Провідники, а не обираються на «виборах», у горнилі боротьби, нація з брухту переплавляється на сталь. Вкотре, Провидіння дає нам можливість не обирати «владу», а самим стати Владою — господарями власної долі на власній землі. Змарнувати такий шанс — злочин проти самих себе.


ІСТОРІЯ ПОВТОРЮЄТЬСЯ!
У першій половині двадцятого століття під гаслом «Ми наш, ми новий світ збудуємо!» червоний окупаційний режим утопив Україну в крові.
Щоб позбутися господарів української землі, спочатку заможних українців було оголошено класом шкідників – «куркулями» й безжально знищено, як прошарок, а потім дійшла черга й до решти. Десятки мільйонів жертв.
Не мали своєї національної держави зі своєю українською армією, котра б стала на захист. Захоплена соціалістичними й пацифістськими ідеями національна верхівка з одного боку, а отаманщина з іншого дезорієнтували народ й розпорошили сили, коли була нагода таку державу здобути.
Нині, прямі нащадки катів українського народу, перефарбувалися у інші кольори й гасло своїх дідів дещо переінакшили. Тепер вони «Будують нову країну». І знову, на заваді у них українці, як номінальні господарі своєї прадідівської землі. Щоби привласнити цю землю й безкарно її грабувати, справжнього господаря потрібно позбутися. Саме тому в Україні створені всі умови для того щоб українець почувався тут зайвим. І діється таке у всіх сферах української життєдіяльності, а не лише в царині середнього та малого підприємництва.
Лише УКРАЇНСЬКА СОБОРНА САМОСТІЙНА ДЕРЖАВА може бути запорукою повноцінного існування українців, як господарів своєї долі на своїй рідній землі. Бо “Без вирішення головного політичного питання – створення української національної держави (УССД) – жодна інша (соціальна, економічна, політична, освітня, культурна, релігійна тощо) проблема ніколи не буде вирішуватися на користь народу”.
Зі здобуттям українцями національної держави, проблеми українців можуть бути вирішені комплексно.

7 коментарів

Альберт Комарі
Вирішені ким саме? Під проводом кого? Говорять сьогодні про це всі, але тільки говорять і тільки будуть говорити. Більше нічого
Галина Дичковська
Та нами вирішені. Як вирішимо, так і будемо мати…
Віталій Шарлай
А чому завжди потрібен ВЕЛИКИЙ ХТОСЬ?????
Невже самому важко приєднатися? Невже кожен за нас не може повністю усвідомити, що немає нас окремо!!! Є тільки єдине МИ!!! А наші проблеми «хтось» — ніколи не вирішить!
А чому ми не утворюємо реально діючі громади, які здатні НАС захищати? Не ті, що просто створюються для вигляду, а ті котрі готові допомогти кожному! Чому? Невже проблема дійсно в менталітеті (Моя хата скраю — Я нічого не знаю)? Ні, Я в цьому переконаний, що ні.
Відповім коротко: Я готовий.
А Ти?
Альберт Комарі
розмови на цю тему так і залишаються розмовами. і все. вони в дії не переходять, задовольняють співрозмовників. чомусь останнім часом всі почали говорити, говорити, говорити. але всі слова в пустоту
Галина Дичковська
Це не останнім часом. Ще В.Липинський писав, що Україна відбудеться тоді, коли українська лінь, хамство і хаотичність будуть подолані українською ж моральністю та цілеспрямованістю (прошу пробачення за неточність передачі тексту).
Дії потребують відповідальності.
Важкість завдання відлякує людей.
Треба діяти самому, це обов*язково надихне ще когось.
Віталій Шарлай
Відповідальність не проблема.
А якщо завдання важке, то напевно його потрібно розділити на підзавдання, і т.д., а ще розподілити кожному свої функції.
Роман Жахів
Про структуризацію та диференціацію боротьби українців за національну свободу найправдивіше написали С.Бандера в праці «Перспективи української революції» та В. Іванишин у «Нація, Державність, Націоналізм».
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте